5 канал

Місцеві вибори на Донбасі відбудуться, коли там відновиться українська влада - Яценюк

  Прем'єр-міністр наголосив, що для досягнення миру на окупованій території східний сусід, зокрема, повинен забезпечити припинення вогню в регіоні.

  Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк у своїй програмі "10 хвилин з прем'єром".

  "РФ повинна негайно вивести своїх найманців і бандитів з української території. Це вимога РБ ООН, яку не виконує Росія. Пане Путін, забирайтесь геть з України - саме ці слова світ повинен завтра сказати російському президенту", - сказав Яценюк.

  "Ми готові провести чесні і прозорі вибори на території Донецької і Луганської областей. Але для цього в Донецьку і Луганську має буди відновлена українська влада і наше законодавство. Ніколи уряд України не буде говорити з терористами і бандитами. Ми будемо говорити тільки із законно обраною місцевою владою. Ми повинні відновити контроль над кордоном з Росією на території, окупованій Кремлем. Це буде означати припинення руху бандитів, диверсантів, поставок зброї з Росії", - наголосив прем'єр.

  Як повідомляв 5.ua, Президент Петро Порошенко в Нью-Йорку заявив, що лідери провідних країн ЄС підтримують позиції України.

  Попередній матеріал
  Лідери провідних країн ЄС підтримують позиції України - Порошенко
  Наступний матеріал
  У ФРН заявляють про готовність працювати з РФ щодо сирійського питання, але санкції не скасовуватимуть