5 канал

Місцеві вибори на частині територій Донецької області пройдуть майже на місяць пізніше, ніж у інших областях

    Місцеві вибори на частині території Донецької області відбудуться 29 листопада. Майже на місяць пізніше, ніж у інших областях України.

    На Донеччині об'єднали 132 населені пункти у шість територіальних громад з центрами у Красному Лимані, Краматорську, Октябрському, Очеретиному, Андріївці та Черкаському. Інформацію про відповідні рішення голови обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського оприлюднили на офіційній сторінці установи. Зазначимо, місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

    Нагадаємо, 14 серпня віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що місцеві вибори відбудуться на Донбасі, але проведення їх у прифронтових містах залежатиме від фактору безпеки. За його словами, можна зрозуміти керівників ЦВА, які не бажають проведення виборів у ряді міст областей.

    Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори 6 серпня цього року. Керівник Донецької області Павло Жебрівський 7 серпня в ефірі "5 каналу" заявив, що Донецька військово-цивільна адміністрація звертатиметься до Центральної виборчої комісії щодо перенесення виборів в області на 2017 рік. У ЦВК такий варіант вважали недоцільним.

    Попередній матеріал
    Ситуація в окупованому Криму є надзвичайно складною - Парубій
    Наступний матеріал
    Найбільшу активність бойовики проявляють на Донецькому напрямку – штаб АТО