5.ua

Місцеві вибори будуть оголошені своєчасно – ЦВК

Виборчий процес почнеться за 50 днів до дня голосування, тобто 5 вересня, і буде тривати до 25 жовтня.

Про це у програмі "Погляд" під час марафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

Він підтвердив, що ЦВК своєчасно оголосить про початок чергових місцевих виборів та перших місцевих виборів об’єднаних територіальних громад, де об’єднання вже відбулося. "Виборчий процес почнеться за 50 днів до дня голосування, тобто 5 вересня, і буде тривати до 25 жовтня – це визначений і постановою парламенту, і вимогами Конституції день голосування чергових місцевих виборів" - уточнив посадовець.

Він додав: "З боку ЦВК – ми готові десь відсотків на 99, залишилося прийняти лише невелику кількість постанов регулюючого характеру, але це буквально питання кількох днів. Левова частка роботи припаде на місцеві виборчі комісії, адже їм доведеться утворювати територіальні виборчі округи, окремим із них доведеться формувати комісії нижчого рівня – міські, міст районного значення, сільські, селищні. А також Центральній виборчій комісії потрібно буде сформувати територіальні виборчі комісії вищого рівня тобто обласні, районні і міські міст обласного значення. Це теж за собою потягне певний період, певний етап у виборчому процесі, але ми до цього готові і я думаю, що якихось проблем ми не очікуємо".

Повну версію розмови з Андрієм Магерою дивіться на нашому сайті у розділі "Інтерв'ю".

Попередній матеріал
Завтра у нічному небі можна буде побачити "супермісяць"
Наступний матеріал
Анкара, Ашхабад і Баку хочуть напряму транспортувати туркменський газ до Європи