Мішель Терещенко
5.ua

Мішель Терещенко: За мене проголосував "ураган бабусь"

Результати місцевих виборів не демонструють справжню волю українського народу.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" сказав кандидат на посаду Глухівського міського голови (Сумська область) Мішель Терещенко.

"Мені допоміг (отримати 65% голосів виборців - 5.ua) "ураган бабусь", можемо так казати. ... парадокс. Я очікував допомоги від молоді, тому що я більше працюю для європейських перспектив", - сказав він.

За його словами, результати виборів не демонструють справжню волю українського народу.

"Я не розумію, як після Майдану партії, які мають поважати народ, як вони так можуть грати? ... Є багато очікувань від народу, а зараз цих очікувань ми не бачимо. Як би не цей "ураган бабусь", народу не було видно на результатах цих виборів. Я думаю, що треба обов'язково міняти цей виборчий закон, який зараз є абсолютно неправильним. І що людей будуть обирати для людей, а не для політичних партій", - зауважив Терещенко.

Нагадаємо, явка на місцевих виборах в Україні склала 46,6%. Як заявив в ефірі "5 каналу" заступник генерального директора Комітету виборців України Віталій Тесленко, у низькій явці виборців, особливо молоді та середнього класу, винні самі учасники виборчого процесу.

Попередній матеріал
В Одесі назвали ім’я обраного міського голови
Наступний матеріал
My name is Bond, James Bond: "Спектр" вийшов у світовий прокат