mvs.gov.ua

Міліція порушила справу щодо виборів у Красноармійську

  Міліція перевірить членів Краматорської міської територіальної виборчої комісії.

  Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Донецькій області відкрило кримінальне провадження за фактом перешкоджання реалізації виборчого права в Красноармійську. Про це повідомляє прес-служба МВС.

  "На сьогодні слідчим управлінням ГУМВС України в Донецькій області відкрите кримінальне провадження за ч. 3 статті 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача), в рамках якого буде перевірена діяльність членів Красноармійської міської ТВК", - мовиться в тексті.

  Як звітують у МВС, за період виборчої кампанії Красноармійський міськвідділ міліції зареєстрував 20 повідомлень про правопорушення. Половина з них надійшла протягом минулої доби. 5 звернень не підтвердилися, за рештою фактів проводять перевірки.

  Нагадаємо, вранці 25 жовтня виборчі дільниці в Красноармійську не відкрилися. Тамтешня ТВК прийняла бюлетені з друкарні, але вирішила не передавати їх дільничним виборчим комісіям, адже рішенням Донецького обласного адміністративного суду друк бюлетенів у Красноармійську було визнано незаконним. Водночас Центральна виборча комісія зобов'язала Красноармійську міську територіальну виборчу комісію негайно передати бюлетені на виборчі дільниці й розпочати голосування в місті. Однак вибори так і не відбулися.

  Попередній матеріал
  У Києві люди по 5 годин стоять у черзі, щоб здати протоколи до ТВК
  Наступний матеріал
  Труханов vs Боровик: на Одещині підрахували близько половини бюлетенів