0629.com.ua

Маріупольська ТВК переїхала та почала роботу з бюлетенями

  Сьогодні, 24 жовтня, Маріупольська міська територіальна виборча комісія змінила місце розташування та почала приймати бюлетені з типографії.

  Про це повідомляють у Громадянській мережі ОПОРА.

  "Сьогодні комісія мала зібратись о 9:00, проте традиційно засідання відкладалося. Зрештою, на засіданні прийняли присягу ті два замінені члени комісії, які вчора так і не змогли цього зробити. Це відбувалось із протестами, фізичним виштовхуванням людей з приміщення та викликом міліції", - сказано в повідомленні.

  В результаті, на голосування винесли питання щодо створення комісії для транспортування бюлетенів, проте його не прийняли через відсутність на той момент кворуму. Представники політичних партій, які називають себе демократичними силами, зазначили, що проголосують за створення цієї комісії тільки після переїзду ТВК до приміщення Шахового клубу за адресою вул. Енгельса, 35а. Засідання було відкладено до 12:00.

  "Коли ТВК продовжила засідання, члени погодились змінити приміщення для подальших засідань. Представники комісії прийшли за новою адресою та попросили пенсіонерів, які грали в шахи, завершувати свої партії", - розповідають в ОПОРІ.

  Після відновлення роботи комісії було прийняте рішення про створення комісії для транспортування бюлетенів. Однак до типографії вирушила не тільки новостворена група, але й решта членів комісії задля контролю.

  Як повідомили місцеві ЗМІ, близько 16:00 члени комісії розпочали прийом бюлетенів з типографії та виявили перші помилки. Зокрема, частина бюлетенів була без мокрих печаток. Також комісія виявила зайві, не запаковані бюлетені.

  Нагадаємо, на Полтавщині Лубенська міська виборча комісія розпочала передрук близько 30 тис. бюлетенів з помилкою. 

  Попередній матеріал
  Бойовики вдарили по українських позиціях біля Авдіївки - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Депутата Одеської міськради від групи Ківалова підозрюють у розкраданні 900 тис грн