5 канал

Луценко скликає коаліцію для вирішення питання виборів у Маріуполі

  Голова парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко закликає чільників фракцій зібратися у понеділок через зрив виборів у Маріуполі.

  Про це йдеться на сайті "БПП". Згідно з повідомленням, Луценко скликає Раду коаліції у понеділок, 26 жовтня, для "законодавчого опрацювання механізму проведення місцевих виборів у Маріуполі до кінця поточного року".

  Нагадаємо, сьогодні раніше Донецька обласна військово-цивільна адміністрація офіційно заявила про скасування виборів у Маріуполі через відсутність бюлетенів на дільницях. У ОДА зазначають, що бюлетені не були передані, оскільки Маріупольська міська виборча комісія не отримала їх з типографії.

  Тим часом у Центральній виборчій комісії відповідальність за зрив виборів у Маріуполі поклали на 11 членів міської виборчої комісії, які, за словами чільника ЦВК Михайла Охендовського, "безпідставно не приймають бюлетені та не передають їх до виборчих дільниць міста, чим, по суті, позбавляють маріупольців права проголосувати". Водночас у Центрвиборчкомі заявляють, що вибори в Маріуполі ще можуть відбутися, якщо МВК таки передасть бюлетені. Навіть якщо дільниці відкриють о 18:00, люди матимуть ще дві години на волевиявлення, запевнили в ЦВК.

  Попередній матеріал
  Станом на 12:00 проголосували 18,5% українців - "Опора"
  Наступний матеріал
  Вибори у Львові: біля однієї з дільниць купують голос за 500 грн