np.pl.ua

Київська міліція протягом минулої доби отримала майже 100 скарг про виборчі порушення

  За минулу добу столичні правоохоронці отримали 99 повідомлень про порушення під час виборчого процесу. Наразі відкрито два кримінальні провадження.

  Про це повідомляє Головне управління МВС України в місті Києві.

  "Протягом минулої доби до ГУМВС України в місті Києві надійшло 99 повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. За результатами перевірки слідчими підрозділами столичної міліції відкрито 2 кримінальні провадження", - йдеться у повідомленні.

  У відомстві уточнили, що одне кримінальне провадження відкрито за ст. 160 (Підкуп виборців) Кримінального кодексу України, інше - за ч. 1 ст. 356 (Самоправство) КК України.

  Крім того, протягом доби за адміністративні правопорушення правоохоронцями складено 5 протоколів, з них два за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУоАП. Ще три протоколи - за ст.212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) КУоАП.

  Нагадаємо, у кількох містах України КВУ зафіксував серйозні проблеми із ходом виборчого процесу.

  Попередній матеріал
  На Донеччині затримали найбільшого видавця у "ДНР"
  Наступний матеріал
  У Німеччині набули чинності зміни до міграційного законодавства