місцеві вибори_2 тур_Київ
5.ua

Київ: Станом на 6:00 лише Дарницька РВК не прийняла всі протоколи про підрахунок голосів

  Дев'ять з десяти районних в місті Києві виборчих комісій завершили прийом виборчої документації від дільничних виборчих комісій.

  Про це повідомляє громадянська мережа "Опора".

  "Станом на 6:00 9 з 10 районних в місті Києві виборчих комісій: Голосіївська, Дарницька, Деснянська, Дніпровська, Оболонська, Печерська, Подільська, Святошинська, Солом'янська та Шевченківська отримали протоколи про підрахунок голосів зі 100% виборчих дільниць", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що першою "впоралася" Печерська районна в місті виборча комісія, яка отримавши протоколи про підрахунок голосів від усіх 49 ДВК, ще близько 2:00 склала протокол про підсумки голосування в межах свого виборчого територіального округу.

  "Станом на 6:00 лише Дарницька районна в місті Києві виборча комісія чекає ще на 10 ДВК, що мають привезти протокол про підрахунок голосів з позначкою "Уточнений". Наразі, за повідомленням спостерігача "Опора", вже вдруге на уточнення була відправлена ДВК №800087", - повідомляють в "Опорі".

  Нагадаємо, за даними екзит-полу щодо місцевих виборів, у другому турі виборів київського міського голови лідирує Віталій Кличко.

  Попередній матеріал
  ЦВК: Явка у другому турі місцевих виборів по Україні склала 34,08%
  Наступний матеріал
  "Опора": На виборах у Дніпропетровську переміг Філатов