5.ua

КВУ назвав потенційні "гарячі точки" у другому турі місцевих виборів

  У Комітеті виборців України назвали три міста, у яких, з огляду на перший тур виборів, може бути порушено виборчий процес.

  Про це сьогодні, 26 жовтня, під час прес-конференції щодо підсумків спостереження в день виборів заявив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

  "За результатами спостереження, Комітет виборців України має підстави говорити про "гарячі точки" на другий тур виборів 15 листопада. Ми відзначаємо три потенційні гарячі точки", - зазначив він.

  Серед міст, у яких може порушуватися виборче законодавство у другому турі, Кошель назвав Дніпропетровськ, Одесу і Ужгород.

  "Варто сказати, що виборча кампанія у Дніпропетровську супроводжувалася низкою скандалів конфліктів і численними порушеннями виборчого законодавства", - наголосив гендиректор КВУ.

  В Ужгороді, за його словами, така загроза існує через те, що прогнози щодо обрання кандидатів не відповідають реальним результатам: "Підставою для такої оцінки є те, що в місті Ужгород фактично потенційні переможці помінялися місцями".  

  Також Кошель зазначив: "Третє – це місто Одеса. У ході кампанії ми фіксували низку фактів порушень законодавства". Там, зокрема, виявлено масові факти невидачі копій протоколів спостерігачам. 

  Попередній матеріал
  "Опора": Непроведення виборів у Маріуполі та Красноармійську було політично вмотивованим
  Наступний матеріал
  У Філіппінах влаштували показ собачих вбрань для Хелловіна