5.ua

КВУ: Найгарячіша точка на виборчій карті України – Кривий Ріг

За попередніми підрахунками на виборах міського голови перемагає Вілкул-старший, але його найближчий конкурент вимагає перерахунку голосів.

Подробиці під час телемарафону "Україна понад усе"в ефірі "5 каналу" розповів голова Дніпропетровського обласного осередку КВУ Станіслав Жолудєв. З його слів, станом на ранок Юрій Вілкул перемагав з невеликим відривом всього у 600 голосів. "Для такого великого міста це дрібниці справжні, особливо якщо 6 районів з 7-ми дали перемогу представнику "Самопомочі" Милобогу – хоч з невеликим (відривом – 5.ua), і лише один-єдиний район – Інгулецький – (з відривом – 5.ua) більше ніж у два рази дав перемогу Юрію Вілкулу", – повідомив експерт.

Він наголосив: ситуація з виборами у Кривому Розі завжди була складною, тут з початку 2000-х років спостерігались системні порушення, тож у КВУ не виключають подібних процесів і цього разу. "Така мала різниця звісно спонукає кандидата, який посів друге місце зайнятись і уточненням, і, можливо, перерахунком голосів", – пояснив Станіслав Жолудєв. Ситуацію з підрахунками голосів він назвав "неоднозначною".

Нагадаємо, за останніми даними у Кривому Розі перемагає кандидат від "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул, який був головою міста досі. Кандидат від "Самопомочі" Юрій Милобог лише на сімсот п'ятдесят два голоси поступається Вілкулу за попередніми результатами, оголошеними Криворізькою міською виборчою комісією. Лідер "Самопомочі" Андрій Садовий уже заявив, що волевиявлення мешканців Кривого Рогу намагаються фальсифікувати на користь "Опоблоку", зокрема, відбувалося вкидання бюлетенів на криворізьких спецдільницях. Відтак, "Самопоміч" готується оскаржувати результати цих виборів.

Попередній матеріал
Росія погодилася реструктуризувати борг України - Путін
Наступний матеріал
Співробітники СБУ затримали резидента ФСБ Росії, який повинен був вербувати українських правоохоронців (відео)