КВУ

КВУ: Другий тур виборів відбудеться щонайменше в 27 містах України

  За даними Комітету виборців України, другий тур місцевих виборів відбудеться щонайменше в 27 містах України.

  "За попередньою інформацією другий тур виборів відбудеться не менше, ніж у 27 містах України, в тому числі, у Києві та 18 обласних центрах", - ідеться в повідомленні на сайті КВУ.

  Проведення другого туру очікується в Білій Церкві Київської області, Кременчуці Полтавської області, Сєвєродонецьку Луганської області, у трьох містах Дніпропетровщини: Павлограді, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Нікополі, а також на Донеччині – у Краматорську. Ситуація в Мелітополі та Бердянську Запорізької області, а також Слов’янську Донецькі області залишається поки що невизначеною.

  Також повідомляється, що в  Хмельницькому, Івано-Франківську, Житомирі, Чернігові та Полтаві різниця між кандидатами, що вийшли в другий тур виборів, наразі складає менше 3% голосів.

  За даними КВУ, другий тур виборів не відбудеться: у Харкові, Тернополі, Одесі та Лисичанську Луганської області. У цих містах один із кандидатів набрав більше 50%+1 голосів.

  У Комітеті виборців також нагадали, що другий тур виборів проводитиметься у неділю, 15 листопада, згідно із Законом "Про місцеві вибори". 

  Нагадаємо, станом на 10 год. ранку ЦВК визнала обрання 11 міських та 1429 сільських голів. 

  Попередній матеріал
  У Києві виявили канал нелегальної міграції до країн Євросоюзу
  Наступний матеріал
  Тандіт оприлюднив список звільнених сьогодні бійців