Криворізька ТВК
5.ua

Криворізька ТВК розгляне скарги кандидата від "Самопомочі" сьогодні ввечері

  Криворізька міська виборча комісія розгляне скарги кандидата від Самопомочі Юрія Милобога сьогодні ввечері.

  Напередодні у Кривому Розі переможцем виборів оголосили опонента Милобога висуванця від "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула, який і досі обіймав посаду криворізького міського голови. Згідно з підрахунками міськвиборчкому у Вілкула на 687 голосів більше, ніж у Милобога. Але з цим категорично не погоджуються у партії "Самопоміч". Кажуть, у них вкрали 4 тис. голосів.

  У партії готують судовий позов. За заявами лідера партії Андрія Садового, вибори мера Кривого Рогу намагаються сфальшувати на користь "Опозиційного блоку". У "Самопомочі" упевнені: їхній кандидат переміг у п'яти районах Кривого Рогу, а на спецдільницях відбулося вкидання бюлетенів. До голови тервиборчкому учора приходили громадські активісти, які також запідозрили фальсифікації.

  "За декілька годин, не встигли наші спостерігачі, не встигли громадяни, які бачили фальсифікації, довезти протоколи, уже підрахували усі результати. І коли я здаю свої скарги, їх реєструють, а паралельно з цим проходить засідання комісії і встановлюються результати. Усі скарги, кажуть, ми будемо розглядати через два дні. Їх навіть не розглянули", - зазначив кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Юрій Милобог.

  Нагадаємо, у КВУ повідомили, що найгарячіша точка на виборчій карті України – Кривий Ріг.

  Попередній матеріал
  Крулько: Вибори міських голів у два тури - це позитив
  Наступний матеріал
  Президент оголосив 2016 рік Роком англійської мови