5.ua

Комітет виборців: Труханов використовував адмінресурс на виборах в Одесі

Чинний міський голова, а також кандидат на цьогорічних місцевих виборах в Одесі Геннадій Труханов застосовував адміністративні важелі під час кампанії.

Про це в середу, 28 жовтня, заявив голова КВУ Олексій Кошель в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе". 

"Загалом, якщо оцінювати вибори в Одесі, то це була одна з досить брудних кампаній. Ми пам’ятаємо дивну міграцію виборців до Затоки, ми пам'ятаємо масові факти підкупу виборців, про які повідомлялося в засобах масової інформації, які фіксувалися спостерігачами", - розповів він.

Кошель зазначив: "Це і прямий, і непрямий підкуп і, на превеликий жаль, в Одесі ми мали приклади використання адміністративного ресурсу з боку чинного міського голови і лідера виборчої кампанії Геннадія Труханова". 

Нагадаємо, сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі закликав усіх громадян, у яких "вкрали вибір", об'єднатися "проти крадіїв та шахраїв"

Як писав 5.ua, напередодні в Одесі назвали ім’я переможця на місцевих виборах. Ним оголошено чинного міського голову Одеси Геннадія Труханова. Виборча комісія повідомила, що він набрав майже 53% голосів.

Попередній матеріал
СБУ затримала терориста "ДНР", якого підозрюють у катуванні заручників
Наступний матеріал
Перейменування Кіровограда: до ВР не передадуть єдиний варіант нової назви