Луценко
5.ua

Коаліція не може дійти згоди щодо дати призначення місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську - Луценко

  Парламентська коаліція не знайшла спільної мови щодо призначення дати місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську.

  Про це сказав журналістам після Погоджувальної ради голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко, передає "УНІАН".

  На запитання, чи домовилася коаліція щодо виборів у Маріуполі та Красноармійську, він відповів: "Ні, коаліція, на жаль, не знайшла спільної мови по цих питаннях".

  Луценко нагадав, що "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" пропонують провести "етап голосування 15 листопада", а "Батьківщина" і "Самопоміч" "заперечують це та пропонують різні варіанти, які відтягують вибори аж до наступного року". Водночас, зауважив нардеп, альтернативний законопроект "Самопоміч" і "Батьківщина" не надають.

  Голова фракції БПП переконаний, що має бути внесений законопроект, який пройде розгляд у профільному комітеті ВР та буде винесений на голосування парламенту. "Цей законопроект має бути узгоджений фракціями коаліції. Голосування половини коаліції і позакоаліційних фракцій у цьому питанні, з моєї точки зору, є неприпустимим з політичних мотивів", - сказав Луценко.

  Крім того, він зазначив, що сьогодні під час зустрічі його фракції з Президентом України Петром Порошенком обговорюватимуться підсумки виборів, які відбулися 25 жовтня.

  Попередній матеріал
  У Німеччині в аеропорту Дюссельдорфа знешкодили бомбу часів Другої світової війни
  Наступний матеріал
  Російські військові під Ростовом відмовляються їхати на Донбас - українська розвідка