фото Думская

Кандидатом на виборах міського голови Одеси від БПП став радник Саакашвілі

  Кандидатом на посаду міського голови Одеси від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" став Олександр Боровик.

  Про таке повідомляє місцеве видання "Думская". До моменту висунення Боровик був радником голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. Крім цього він очолює партійний список від БПП-"Солідарність" до міської ради.

  Відповідне рішення ухвалили в ході міської конференції "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Видання зазначає, що кандидатуру Боровика підтримали одноголосно.

  Сам кандидат подякував соратникам за довіру. Він зазначив: "До мого від'їзду з СРСР, Львів та Одеса були для мене двома центрами гравітації. Тому після довгого життя в інших країнах мені дуже приємно знову бути прив'язаним до Одеси. Я народився у Львові, але тут досі живуть мої родичі, тут пройшло все моє дитинство, і перші погані слова я дізнався в парку Ілліча. І ось партія Президента висуває мене першим номером на вибори мера міста".

  Своїх планів Боровик наразі не розкриває, але налаштований на зміни: "Говорити про те, що потрібно міняти в Одесі, дуже просто: тут потрібно міняти все. Вступ в передвиборну гонку – це можливість серйозно говорити про конкретні зміни". Окрім того, він зазначив, що головне – є команда сподвижників, які здатні провести реформи.

  За даними агенції "Інтерфакс-Україна", цю інформацію уже підтвердив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі на сьогоднішній спільній прес-конференції з сенатором Джоном Маккейном в Одесі. Сам голова ОДА запевнив, що особисто він не має наміру претендувати на посаду чільника Одеси на майбутніх місцевих виборах.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що кандидатом на посаду міського голови Одеси від БПП може стати бізнесмен Владислав Бурда.

  Попередній матеріал
  Є підозри, що реформа прокуратури гальмується Шокіним – Юрчишин
  Наступний матеріал
  СБУ викликала Царьова на допит