5.ua

Іллєнко: Для "Свободи" виборча кампанія весь час відбувалася під знаком політичних репресій

Представник партії "Свобода" заявив, що під час виборчої кампанії на цьогорічних місцевих виборах до їхньої політичної сили застосовувалися репресії.

Про це позафракційний депутат Андрій Іллєнко сказав в ефірі "5 каналу" у п’ятницю, 30 жовтня.

"Якщо ми говоримо про цю виборчу кампанію з точки зору "Свободи", то для нас вона весь час відбувалася під знаком політичних репресій проти нашої організації, проти загалом патріотичного руху. І, фактично, у нас третина керівників, наприклад, обласних штабів, перебувала і досі перебуває, наприклад, під домашніми арештами цілодобовими", - зазначив він.

Іллєнко наголосив, що партії "Свобода" на цих місцевих виборах перешкоджали вести виборчу кампанію: "Юрко Сиротюк досі сидить, хоча він уже обраний депутатом Київради, перший номер списку до Київради від "Свободи". Весь час допити, якісь обшуки абсурдні, нові й нові звинувачення".  

Як писав 5.ua, Юрія Сиротюка залишили під вартою до 9 листопада. Таке рішення ухвалив Печерський райсуд столиці. Свободівця затримали 11 вересня. Його підозрюють в організації заворушень біля Верховної Ради 31 серпня. Тоді  від вибуху гранати загинуло чотири  нацгвардійці і 150 людей було поранено.

Попередній матеріал
Китай пригрозив США війною через маневри американських кораблів біля спірних островів
Наступний матеріал
Зустріч у Відні: результати переговорів щодо Сирії