Гройсман: Місцеві вибори на тимчасово окупованій території Донбасу поки що провести неможливо

  Місцеві вибори на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей можна провести лише після відведення озброєнь російськими найманцями та звільнення полонених.

  Про це в інтерв'ю інтернет-виданню "Новое Время" заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

  За його словами, повноцінне волевиявлення громадян на підконтрольній бойовикам території можливе, лише коли російські найманці відведуть озброєння, відпустять полонених, припинять обстріли і не примушуватимуть місцевих мешканців голосувати під дулами автоматів. Лише після цього місцеві вибори проведуть на всій території держави згідно з українським законодавством, заявив спікер парламенту.

  Раніше речник верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні Майя Косьянчич заявила, що питання виборів на окупованому Донбасі мають погоджуватися в межах Тристоронньої контактної групи. Ватажки бойовиків заявляли, що проведуть місцеві вибори 18 жовтня. Президент України Петро Порошенко наголосив, що спроби провести незаконні вибори на тимчасово окупованих територіях на сході України означатимуть порушення російською стороною досягнутих у Мінську домовленостей.

  Попередній матеріал
  Радник міністра внутрішніх справ розповів, коли зникне конфлікт між міліцією і поліцією
  Наступний матеріал
  Команда Саакашвілі поповнилася двома новими заступниками