5 канал

Голова КВУ на Донеччині щодо виборів у Красноармійську: Рішення ЦВК про проведення виборів - це намагання перекласти відповідальність на ТВК

На думку голови Донецької обласної організації КВУ Сергія Ткаченка, рішення ЦВК про проведення виборів у Красноармійську є намаганням перекласти відповідальність на ТВК.

Про це він сказав в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе".

"За нашою інформацію, територіальна комісія, скажімо так, просто спостерігає за процесом. Ми ще не отримали інформації, що вони почали процес передачі бюлетенів до виборчих комісій. І, на мій погляд, рішення Центральної виборчої комісії - це, скоріше, намагання перекласти відповідальність на територіальну виборчу комісію", - зазначив Ткаченко.

Голова Донецької облорганізації КВУ додав: "Якщо відбудеться процес голосування, розпочнеться за дві години до закриття виборчих дільниць, всі виборці почнуть йти на виборчі дільниці. Чи буде це процес легітимним, це велике питання. Тому, я думаю, ТВК сама не хоче брати на себе таку відповідальність і от бути причетною до такої вакханалії, яка може відбутися на виборчих дільницях, якщо зараз, наприклад, вони відкриються".

Нагадаємо, ЦВК зобов'язала Красноармійську міську територіальну виборчу комісію передати бюлетені на дільниці й розпочати голосування.

Попередній матеріал
День на Донбасі минув без обстрілів – штаб АТО
Наступний матеріал
У Вінницькій області виборці масово голосують без паспортів – "Опора"