Голосувати на місцевих виборах 25 жовтня українці мають за новим законодавством - депутати

  Відтак, відповідний документ слід розглянути ще до закриття поточної сесії Верховної Ради.

  Про це народні депутати заявили на засіданні Погоджувальної ради. У парламентарів є лише три пленарних засідання. Основна вимога, за яку клопочуть депутати, - відкриті списки. Проте, нині лише один законопроект, серед чотирьох зареєстрованих у парламенті, передбачає нововведення, - заявляють у фракції "Самопоміч". За словами депутатів, решта покликані зберегти мажоритарну систему, а це суперечить вимогам Президента та обіцянкам, котрі давали народні обранці своїм виборцям.

  "З'явилося аж чотири нові закони, але чомусь ми забули, що коаліція працювала спільно і розробила закон 2831-2, який сьогодні починає атакуватися альтернативними законами. Зараз відбувається спроба підміни цінностей тільки для того, щоб зберегти злочину "мажоритарку", - заявив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

  "Потрібно врешті решт пройти до відкритих списків. Тому, я звертаюся до колег по коаліції - нам обов'язково на цьому тижні потрібно визначитися, прийняти один із законопроектів, які запропоновані за основу, відпрацювати їх в профільних комітетах і обов'язково на цій сесії прийняти законопроект по місцевих виборах", - додав народний депутат "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко.

  Попередній матеріал
  Убивцею російського солдата в Гюмрі виявився його товариш по службі – ЗМІ
  Наступний матеріал
  На нафтобазі під Києвом тимчасово припинили відкачування палива через різке підвищення температури