5.ua

До охорони виборчого процесу буде залучено близько 85 тисяч осіб

  Правопорядок на місцевих виборах у жовтні цього року забезпечуватимуть близько 85 тисяч представників МВС.

  Про це в понеділок, 28 вересня, під час брифінгу щодо підготовки органів внутрішніх справ до місцевих виборів заявив керівник оперативного штабу Іван Стойко.

  "Звісно, нам потрібно і співпрацювати з територіальними комісіями, з дільничними, які зараз розпочнуть свою роботу. Ми намагатимемося мати контакт із керівництвом цих комісій, їх дуже багато. Якщо підрахувати, зараз по Україні різного роду комісій буде понад 32 тисячі, це тільки дільничних, плюс територіальних – це більше 40 тисяч. І, за нашими підрахунками, для того, аби забезпечити охорону виборчого процесу - якщо порахувати по два правоохоронці - нам потрібно щонайменше близько 85 тисяч осіб", - зазначив він. 

  Крім того, правопорядок забезпечуватимуть бійці Національної гвардії і курсанти вишів Міністерства внутрішніх справ. Також Стойко повідомив, що у прикордонних областях до охорони на виборах залучатимуть підрозділи Держприкордонслужби. 

  Як повідомляв 5.ua, дві третини українців мають намір піти на місцеві вибори в жовтні. Такі дані липневого опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" та соціологічною службою Центру Разумкова.

  Попередній матеріал
  Міський голова Одеси розповів про наслідки вибуху під обласною СБУ
  Наступний матеріал
  GLOBAL FREE SAVCHENKO: сьогодні стартує чергова акція на підтримку Надії Савченко