5.ua

До Харківської міської ради проходять чотири політичні партії – "Опора"

  До міської ради Харкова за результатами місцевих виборів проходять партії "Відродження", "Самопоміч", "Блок Петра Порошенка" і "Наш край".

  Про це в понеділок, 26 жовтня, під час прес-конференції повідомила координатор виборчих і парламентських програм громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

  "За даними "Опори", у рамках виборчого процесу в межах багатомандатного виборчого округу виборів до місцевої ради міста Харків результати голосування є наступними: партія "Відродження" отримала 53,45% і набрала 251790 голосів, на другому місці є "Самопоміч" – 12,01% і набрала 56585 голосів, на третьому місці "Блок Петра Порошенка" з результатом 6,76% або 31827 голосів, на четвертому місці "Наш край" – 6,62% або 31174 голоси. І далі йде "Батьківщина" – 3,41%, тобто "Батьківщина не долає прохідний бар'єр як і решта політичних партій. Таким чином, за даними "Опори", до харківської міської ради проходить чотири політичні партії", - зазначила вона.

  Також Айвазовська повідомила, що на крісло міського голови з великим відривом претендує чинний керівник Харкова Геннадій Кернес.

  "Результати паралельного підрахунку щодо міського голови дещо відрізняються від результатів екзит-полів, озвучених вчора, але це є достовірні дані, які також зафіксовані в протоколах, що є на руках в наших спостерігачів, Геннадій Кернес, відповідно до паралельного підрахунку голосів, - 65,88% або 313255 голосів виборців. На другому місці Тарас Сітенко, який отримав 12,25% або показник 58269 голосів. Усі інші кандидати отримали менш ніж 5% голосів. Таким чином, ми констатуємо, що Геннадій Кернес переміг у першому турі з величезним відривом і підстав для оголошення повторного голосування в місті Харків немає", - сказала вона. 

  Нагадаємо, за даними екзит-полу "Соціальний моніторинг", на виборах у Харкові лідирує Кернес із майже 60% голосів.

  Попередній матеріал
  Волинянин намагався вивезти з України історичні книги ХVІІI-ХІХ століть
  Наступний матеріал
  "Опора": Непроведення виборів у Маріуполі та Красноармійську було політично вмотивованим