суд_Дніпропетровськ
5.ua

Дніпропетровський суд відмовив Милобогу у задоволенні апеляції щодо перерахунку голосів

  Апеляційний суд Дніпропетровська відмовив Юрію Милобогу, кандидату в мери Кривого Рогу, в задоволенні апеляції щодо перерахунку голосів на виборах.

  Судді пішли у дорадчу кімнату для винесення рішення ще о 22:30 і вийшли звідти о 9:00. Переможцем на виборах визнали кандидата від "Опозиційного блоку", чинного мера Юрія Вілкула. Розрив становив усього 752 голоси.

  Команда Милобога заявила про численні фальсифікації та подала позов до суду. Дніпропетровський окружний адміністративний суд його не задовольнив, і тепер уже апеляційний суд підтвердив рішення.

  "Зважаючи на відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги колегія суддів дійшла висновку про залишення оскарження рішення суду першої інстанції без змін", - йшлося у рішенні суду.

  "Всі надані докази були досліджені та суд їм надав правову оцінку, тому задоволення апеляційної скарги на нашу думку не було", - зазначив представник Криворізької  міської виборчої комісії Дмитро Саєнко.

  "Вже створена тимчасова слідча комісії ВР України, ми будемо намагатися через цю комісію провести певне розслідування, також правоохоронні органи. Будемо намагатися встановити істину", - сказав представник кандидата на посаду міського голови Кривого року Милобога Василь Підлужний.

  Попередній матеріал
  Печерський суд зобов'язав Facebook надати доступ до акаунтів підозрюваних у вбивстві Бузини
  Наступний матеріал
  Віце-прем'єр: Україна виконала всі умови для того, щоб долучитися до безвізового режиму