5 канал

Черненко: у коаліції не можуть дійти згоди, як саме мають відбуватися вибори у Маріуполі

Вибори у Маріуполі необхідно проводити: бюлетені мають друкуватися у Києві зі ступенями захисту.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" сказав народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко.

"Ну для нас очевидно, перше, що вибори треба проводити. Маріуполь не може бути без легітимно обраної влади, але оскільки ситуація вийшла поза правове поле, чисто правового вирішення теж тут важко знайти, воно має бути політико-правове, як, на жаль, в нас дуже часто це буває", - зазначив він.

За його словами, в коаліції наразі обговорюють, чи відбудеться у Маріуполі новий виборчий процес чи буде логічне завершення того, який тривав. 

"Дискусії ведуться, чи це мають бути нові вибори з новими кандидатами, повністю новим виборчим процесом, чи це ну нібито пролонговане голосування, але з тими самими кандидатами та, можливо, з новою ТВК, з новими бюлетенями. І тут немає дискусії, тут всі фракції коаліції сьогодні говорять: бюлетені на маріупольські вибори треба друкувати централізовано в Києві, зі ступенями захисту, щоб це не повторилося, а все інше це предмет політичних компромісів", - сказав Черненко. 

Нагадаємо, міліція відкрила кримінальне провадження за фактом зриву виборчого процесу в Маріуполі.

Попередній матеріал
Вибух на шахті "Краснолиманська" на Донеччині – загинув рятувальник
Наступний матеріал
Політична підгрупа Тристоронньої контактної групи вирішила, коли можна провести вибори на Донбасі