YouTube / 5 канал

Блогер: Чесних виборів на Донбасі не буде - "там просто немає за кого голосувати"

Всі кандидати від проукраїнських партій, які відстоювали єдність України на Донбасі, втекли з цих міст під загрозою фізичної розправи.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив донецький блогер Денис Казанський. "Які б не були там (на Донбасі - 5.ua) вибори – це не будуть вибори. Це буде просто показуха", - зазначив він.

За його словами, в Донецькій та Луганській областях немає жодного кандидата, який би відстоював єдність України.

"Якщо зараз, сьогодні, ми визнаємо, що будуть абсолютно чесні вибори, приїдуть наглядачі туди і з Європи, і з України, з Києва, там просто немає за кого голосувати. Тому що всі кандидати від проукраїнських партій, всі, хто якимось чином відстоював єдність України, втекли з цих міст під загрозою фізичної розправи", - пояснив Казанський.

На його думку, говорити про чесні вибори на Донбасі неможливо. "Там не буде таких виборів", - додав він.

Нагадаємо, голова Донецької ОДА Павло Жебрівський у програмі "Погляд" в ефірі "5 каналу" повідомив, що на Донеччині вибори відбудуться в шести громадах. 

Як повідомляв 5.ua, 5 вересня ЦВК провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу територіальних виборчих комісій з місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року. Закон "Про місцеві вибори" було опубліковано в парламентському виданні "Голос України" 7 серпня.

Попередній матеріал
США просять Грецію закрити небо для польотів російської авіації в Сирію
Наступний матеріал
ДП "Антонов" та Саудівська Аравія дали старт спільному виробництву Ан-132