5 канал

Безсмертний: Перенесення псевдовиборів "ДНР" і "ЛНР" - "це відтермінований шантаж"

"ДНР" та "ЛНР" перенесли заплановані на 18 жовтня і 1 листопада псевдовибори.

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Підсумки дня" заявив член політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

"Діалог йшов досить складно, з самого ранку ми чули про наміри, про можливі варіанти, про те, що вони розглядають можливість відміни, скасування, перенесення (виборів - 5.ua). І лише в останній момент, коли зібралася Тристороння контактна група, на моє пряме запитання пану Пушиліну, яке я задав - "Так що відбулося?" - він відповів: "Ми перенесли вибори". Так от очевидно, що це відтермінований шантаж", - сказав він.

За словами Безсмертного, політична підгрупа Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про зустріч на початку наступного тижня, на якій продовжать переговори щодо місцевих виборів на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

"Розійшлися на тому, що домовилися зустрітися політична підгрупа на наступний понеділок - понеділок, вівторок, а можливо й середу, де продовжать дискусію подальших модальностей стосовно виборів. А також розглядали питання щодо можливості прийняття регламенту роботи і Тристоронньої контактної групи, і підгрупи - мова йшла норматувати документообіг, протоколювання прийнятих рішень, перегляду рішень", - розповів Безсмертний.

Нагадаємо, ВР закликала світ посилити тиск на Росію для недопущення проведення псевдовиборів на Донбасі.

Попередній матеріал
У ЦВК розповіли про головні умови для виборів на окремих районах Донбасу
Наступний матеріал
Левус: Росія хоче легалізувати ватажків терористів