5 канал

Айвазовська: Зафіксовано 215 випадків незаконної агітації та 99 випадків підкупу виборців

Станом на зараз громадська мережа "Опора" зафіксувала 215 випадків незаконної агітації під час передвиборчої кампанії.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила координатор виборчих програм громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська.

"Якщо говорити про структуру проблем, яку визначають наші спостерігачі, то ми зафіксували станом на зараз 215 випадків незаконної агітації, в тому числі того, що стосується фінансування виборчої кампанії, 99 випадків підкупу виборців, 33 порушення щодо дії територіальних виборчих комісій. Як ми знаємо, 5 основних прецедентів мали місце щодо розпуску ТВК з боку Центральної виборчої комісії у зв'язку зі зловживаннями або бездіяльністю, також мали місце перешкоджання роботі журналістів-спостерігачів і зловживання адміністративним ресурсом та кримінальне втручання у виборчий процес, хоча таких фактів небагато", - сказала вона.

За її словами, ключовою проблемою залишається, наскільки підкуп виборців вплине на результат волевиявлення.

"Сьогодні ключове питання в тому, наскільки підкуп, який мав місце під час цих виборів, вплине на результати волевиявлення виборців, тому що виборці стали трішки більш хитрі, але, на жаль, не в основній своїй масі щодо тих, хто бере, але голосує за інших", - зауважила Айвазовська.

Нагадаємо, за порядком на місцевих виборах спостерігатимуть більше 100 тис. правоохоронців.

Попередній матеріал
Вибори на Донбасі можливі - Яценюк
Наступний матеріал
У Лондоні організували парад на честь президента Китаю