Охендовський
5.ua

29 листопада зриву виборів у Маріуполі та Красноармійську не буде - Охендовський

  У цьому запевнив голова Центрвиборчкому Михайло Охендовський. Обіцяє, до виборчих дільниць вчасно потраплять усі бюлетені.

  Про це Охендовський заявив на брифінгу в Києві. Друкуватимуть бюлетені на державному підприємстві "Поліграфкомбінат "Україна". На Донеччину бюлетені повезуть наступного тижня і під пильною охороною.

  "Сьогодні ми отримали кандидатури від парламентських фракцій до складу контрольної комісії, яка буде спостерігати за друком виборчих бюлетенів. На наступному тижні планується відвантаження виборчих бюлетенів у Маріуполь та Красноармійськ. Бюлетені постійно будуть перебувати під посиленою охороною працівників правоохоронних органів. Тут і Національна поліція буде задіяна і Служба безпеки за нашим зверненням. І будуть передаватися вони представниками секретаріату ЦВК безпосередньо членам дільничних виборчих комісій і в Маріуполі, і в Красноармійську", - повідомив голова ЦВК.

  Нагадаємо, 10 листопада парламент призначив дату виборів у Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада. За відповідне рішення проголосували 233 народні депутати. 

  Попередній матеріал
  За останній тиждень було знешкоджено близько 100 вибухонебезпечних предметів - Міноборони
  Наступний матеріал
  ЗСУ готові до будь-яких дій як оборонного, так і наступального характеру - Генштаб