Facebook / Мария Гайдар

Радницю Саакашвілі вигнали з виборчої дільниці

  Радницю Міхеіла Саакашвілі Марію Гайдар вигнали з дільниці після того, як вона вказала на різницю в реальних і задокументованих даних про кількість учасників голосування.

  Радник голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі Марія Гайдар заявила про порушення на сьогоднішніх місцевих виборах, а також про те, що її вигнали з однієї з виборчих дільниць в Одесі. Про це чиновниця написала на своїй сторінці у Facebook.

  "Тільки що члени комісії на 286 ділянці, де я була присутня при підрахунку голосів, проголосували за те, що я повинна покинути дільницю і не заважати виборчому процесу. А все почалося з того, що наші спостерігачі вказали на розбіжність у цифрах щодо тих, хто проголосував – різниця між реальною кількістю й тим, що намальовано в бюлетенях – близько ста. Решту спостерігачів та членів комісії від демократичних сил такі порушення, як виявилося, не бентежать", - написала Марія Гайдар.

  Вона також додала, що пише заяву про порушення в Приморському райвідділі внутрішніх справ і пообіцяла викласти фото та відео інциденту. Вона закликала: "Я звертаюся до всіх спостерігачів і членів комісії: будь-ласка, не бійтеся і не лінуйтеся. Від вашої принциповості зараз залежить, здадуть чи місто Труханову без бою".

  Нагадаємо, "Опора" уже оприлюднила остаточні дані про явку виборців.

  Попередній матеріал
  "Опора" оприлюднила остаточні дані про явку виборців (інфографіка)
  Наступний матеріал
  "Опора" оприлюднила статистику порушень станом на кінець дня виборів