5.ua

Комітет виборців закликає партії не спекулювати на тему можливого перенесення місцевих виборів у Києві

  Комітет виборців України закликає політичні партії не спекулювати на тему можливого перенесення місцевих виборів у столиці.

  Згідно зі словами керівника юридичної служби КВУ Святослава Пікуля, за рішенням Конституційного суду 2013 року – місцеві вибори на всій території України мають відбутися 25 жовтня 2015 року. Тож восени кияни обиратимуть новий склад депутатів міської ради.

  "Зараз будь-які заяви про те, що вибори київської міської ради і київського міського голови не повинні проводитися в 2015 році, є абсолютно неконструктивними. Вони суперечать рішенню Конституційного суду. Іншої офіційної позиції перед виборами 2014 року не було – кандидати говорили, що їх обирають до 2015 року. Рішення Конституційного суду казало, що наступні вибори будуть в 2015 році", - підкреслив керівник юридичної служби Комітету виборців України Святослав Пікуль.

  Нагадаємо, раніше секретар Київради Олексій Резніков висловився проти проведення місцевих виборів у Києві цьогоріч. Оскільки, за його словами, торік у червні вибори були не позачергові, а чергові. 

  Попередній матеріал
  Обурені абітурієнти пікетували Міністерство освіти через тестування ЗНО
  Наступний матеріал
  Кияни через борги залишилися без гарячої води

  Лише за чотири місяці 2015 року в Україні з’явилося 27 нових політпартій - Комітет виборців

  Комітет виборців України закликає політсили не піаритися на допомозі військовим АТО

  На Черкащині заарештовано підозрюваного у підкупі виборців 198-го округу

  МВС звітує про розслідування 120 фактів підкупу виборців