5.ua

Звільнився заступник голови КМДА Руслан Крамаренко

  Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслан Крамаренко подав у відставку після чотирьох років роботи на цій посаді.

  "Друзі! Хочу повідомити, що працюю останні дні на посаді заступника голови КМДА", - написав він на своїй сторінці у Facebook 29 серпня.

  "Із листопада минулого року я написав уже шість заяв про відставку. Як тільки Віталій Кличко вступив на посаду, я одразу сказав, що готовий передати справи і піти", - наголосив Р.Крамаренко.

  За його словами, він не лише передав справи команді Кличка, а й залишив "резерв для міста".

  "Я щиро хочу, щоб у В. Кличка вийшло - тому що я в цьому місті народився, тут ростуть мої дочки, і я хочу, щоб Київ був "крутим" сучасним містом. Більшість проектів та ідей, які були напрацьовані мною за більш ніж чотири роки роботи в Києві, я передав команді Кличка, сподіваюся, що правильні почини вони підтримають і продовжать", - зазначив чиновник.

  Варто нагадати, що Руслан Крамаренко з червня 2010 року був заступником у голів КМДА Леоніда Черновецького, Олександра Попова, Володимира Макеєнка, Володимира Бондаренка та Віталія Кличка.

  Попередній матеріал
  На Рівненщині відремонтовано 470 шкільних котелень
  Наступний матеріал
  Нацгвардія знищила угрупування терористів у Комсомольському
  Loading...