Зник зв'язок з пожежником, який бере участь у гасінні вогню на нафтобазі

  Рятувальники не можуть встановити зв'язок із одним пожежником спецпотяга, який бере участь у гасінні вогню на нафтобазі під Києвом. Про це повідомив голова ДСНС України Микола Чечоткін. Він також зауважив, що нині палає 6 великих резервуарів.

  Уже чотири резервувари із пальним вигоріли на нафтобазі під Києвом. Про це звітує чільник МВС Арсен Аваков. Знову запевнив він у тoму, що пожежа локалізована. 

  Займання резервуару із пальним на нафтобазі БРСМ сталося приблизно о 17-й годині понеділка. Потому вогонь перекинувся й на сусідні ємності. І станом на 7-у ранку вівторка палало вже 7 цистерн, тоді рятувальники називали ситуацію контрольованою. Але о 8-й годині ранку пролунав вибух - розгерметизувалася цистерна під впливом високої температури. За нею, здетонували ще кілька. То ж рятувальники побоювалися, що зайнятися можуть не лише сусідня нафтобаза, а й військова частина, що розташована поруч.

  Моніторять ситуацію РНБО та в Міноборони. Секретар ради нацбезпеки Олександр Турчинов озвучує дві версії займання: диверсія та порушення техніки безпеки. Міліція розпочинає кримінальне провадження за статею порушення правил безпеки. Двокілометрову зону навколо пожежі оголошують небезпечною. І лише надвечір повідомляють, що загрози поширення вогню на сусідні об'єкти немає. 

  Попередній матеріал
  В Україні стали менше слухати російський шансон – соцопитування
  Наступний матеріал
  S&P фіксує перший дефолт регіону РФ – Новгородська область не розплатилась по боргах