Завтра депутати КМДА прийдуть на сесію о 07:00 ранку [відео]

  Депутати провладної більшості прийдуть на сесію о сьомій годині ранку. Про це повідомляє прес-служба опозиціонерки Тетяни Меліхової. За її словами, таким чином регіонали хочуть просковзнути повз киян і забарикадуватися у будівлі. Тим часом, в одній з провладних фракцій "Соціальна справедливість" підтвердили: приїдуть раніше, щоб, як і звичайно, перед сесією провести засідання фракції.

  Тим часом, тисячу киян, біля стін КМДА, очікують завтра опозиційні депутати парламенту та Київради на загальних зборах членів територіальної громади міста.

  Провести їх вони хотіли у стінах мерії, але не дозволили. Бо завтра там відбудеться чергове засідання Київради. Серед вимог, які планують оголосити на зборах: провести вибори до міськради та мера, зупинити розробку Генплану Києва, заборонити підвищення комунальних тарифів та вартості проїзду у міському транспорті. Оголосити ці пункти опозиційні депутати збираються і на сесії Київради, однак участі у голосуванні не братимуть. За словами активістів, цього разу штурму Київради вони не готують.

  Попередній матеріал
  Янукович обіцяє підвищити боєздатність армії [відео]
  Наступний матеріал
  Президент обіцяє підвищити боєздатність українського війська
  Теги: