Затримали автора SMS-інструкцій про "правильні" рішення Апеляційного суду Києва

  Генпрокуратура повідомила про затримання сина голови Апеляційного суду Києва, який є автором SMS із зазначенням про прийняття судових рішень.

  Правоохоронці затримали сина голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, Дмитра Чернушенка, який є автором SMS-повідомлень із зазначенням про прийняття певних рішень цим судом, передає агенція "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

  "Слідчими Генеральної прокуратури України спільно з працівниками СБУ 2 липня 2015 в порядку ст. 208 КПК України затриманий автор SMS-повідомлень, який є сином голови Апеляційного суду Києва А.Чернушенка. У цих SMS-повідомленнях містилися вказівки про прийняття рішень в судових справах, розглянутих Апеляційним судом Києва, які отримував суддя Апеляційного суду Києва А.Чернушенко", - розповіли у Генпркуратурі.

  Нагадаємо, 1 липня у ГПУ повідомили, що їм відоме місцеперебування голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, дозвіл на затримання й арешт якого раніше дала Верховна Рада України.

  Попередній матеріал
  На Черкащині зіткнулися автобус і вантажівка, є загиблі
  Наступний матеріал
  До кінця наступного року всі держзакупівлі будуть в електронному варіанті - Абромавичус