Захисники тварин пікетували КМДА (репортаж)

  Собакам - собаче життя. Припинити негуманне знищення бродячих тварин вимагали їхні захисники. Активісти вийшли під стіни мерії разом із собаками. Вони намагалися достукатися до чиновників і просили відмовитися від евтаназії. Натомість - у мерії говорять про брак коштів на стерилізацію. Евтаназію на Хрещатику, 36 виправдовують несподіваним спалахом сказу серед вуличних собак.

  Ні евтаназії! Не узаконювати вбивства вимагали від влади захисники безпритульних тварин. Це недієво і негуманно - переконували вони. На місце вже приспаних собак прийдуть нові - з передмістя. Самі ж препарати для безболісного приспання тварин - задорогі. А дешеві ліки - це смерть у муках.

  Натомість лікар-ветеринар Андрій Панченко стверджує - позбутися безпритульних собак можна за чотири роки. Усе, що для цього треба - постійний відлов та стерилізація.

  Натомість чиновники говорять про брак коштів. Міська програма стерилізації, яку затвердили торік, так і зависла у повітрі. Тепер у мерії говорять про більш дешевший варіант боротьби із собаками-безхатченками - евтаназію. Як виправдання таким радикальним заходам у КМДА називають спалах сказу серед вуличних тварин. Хоча при цьому жодних фактів захворювання не наводять.

  Вже як два місяці у Києві не проводять планових відловлювання та стерилізації тварин-безхатченків. Натомість за цей час у трьох районах столиці почастішали випадки масових отруєнь собак. Причому від невідомих зловмисників гинуть і домашні тварини. Тамтешні мешканці поховали вже близько 20 своїх улюбленців.

  Олександра Журахівська, Василь Мартищенко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.08Мб)
  Попередній матеріал
  Кільчицька заробила 435.000 грн у 2008-му році
  Наступний матеріал
  Хорватія скасувала візи для громадян України
  Теги:
  Loading...