кінотеатр "Жовтень"_ремонт 5.ua

З київського бюджету виділять 41 млн грн на відновлення кінотеатру "Жовтень"

  На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати підтримали виділення 41 млн грн на відновлення кінотеатру "Жовтень".

  Відповідне рішення ухвалили 21 липня, повідомляється на сайті Київради. Остаточне рішення з цього питання буде ухвалено на засіданні Київради під час внесення відповідних змін до міського бюджету на поточний рік.

  17 січня міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження про реконструкцію будівлі комплексу "Кінотеатр Жовтень", де 29 жовтня 2014 року сталася пожежа. Ліквідація пожежі тривала близько п'яти годин. Будівля кінотеатру була значно пошкоджена. Замовником проектування та реконструкції будівлі визначено підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ".

  У червні у ході ремонту вже замінили внутрішні інженерні системи та зміцнили фундамент. Попереду ремонт приміщень усередині. У оновленому кінотеатрі, який заплановано відкрити 25 жовтня, буде два кінозали на 500 місць, чотири відеозали, конференц-зала та кафе. При цьому зовнішній вигляд будівлі не зміниться. Загальна вартість реконструкції "Жовтня" становить понад 50 млн грн.

  Попередній матеріал
  Затриманого за підозрою в наркоторгівлі прокурора із Київської області звільнено - ГПУ
  Наступний матеріал
  Геращенко повідомив, коли прозвітує ТСК з розслідування Мукачівської стрілянини
  Теги:
  Loading...