Фестиваль писано на Софійській площі
Фестиваль писано на Софійській площі 5.ua

Із фестивалю писанок на Софійській площі у Києві вкрали одне з яєць

У Києві фестиваль писанок має відкритися завтра, 10 квітня, а в Ужгороді схожий тематичний фестиваль відкрився вже сьогодні

З фестивалю писанок на Софійській площі у столиці вкрали одне з яєць. Про це повідомляють організатори писанкової виставки, інформує "5 канал".

Організатори закликають усіх, хто має якусь інформацію щодо яйця, яке поцупили, повідомити про це оргкомітету. Писанку вкрали по обіді. На ній зображений собака.

Великоднє містечко у середмісті Києва готується до відкриття – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Всеукраїнський фестиваль писанок – офіційно мають відкрити у понеділок. Експозиція складалася з 585 яєць. А от в Ужгороді схожий фестиваль відкрився вже сьогодні. 

Нині у місті розгорнули писанкове містечко. 48 кованих деревцят, прикрашених писанками, встановили на центральній площі міста.

Великодні вироби створили учні закарпатських інтернатних установ та інших закладів освіти, а для виставки обрали найкращі. Представники різних районів привезли писанки в притаманній їм техніці та кольоровій гамі. Дряпанки, крапанки, розпис шпилькою і кольоровим воском. Майстерності виготовлення одного з головних атрибутів Великодня охочих могли навчитися відразу на площі. Писанкове містечко діятиме до 21 квітня і має стати ще однією туристичною принадою Ужгорода.

Майстер писанкарства Любов Шпак говорить: "Ось якраз в мене дві учениці, ми фарбуємо нашу писанку в голубий колір, а тут якраз йде процес зафарбовування воском, те, шо має у нас залишитися білим".

Анастасія Соболєва, туристка з Херсона, зауважує, чомусь мені здавалося, що я сюда прийду і тут будуть сучасні міньйони, я не знаю, якісь такі мультяшні герої, а все таке автентичне, все таке чудове, різноманітне, все зроблене в різних техніках, чудове, а ще, що мені найбільше сподобалось, що тут таке до закарпатського ближче все на закарпатських брендових деревах: магноліях, сабурах, ну, круто". 

Як повідомляв 5.UA, відкриття фестивалю писанок у Києві відклали через негоду

Попередній матеріал
Мотузяник розповів про найпотужнійший і найтриваліший обстріл минулої доби
Наступний матеріал
Голова ДКА: "Український космос без Росії – можливий"
Loading...

Київський метрополітен у Великодню ніч зімнить графік роботи

"Укрзалізниця" призначила додаткові потяги на Великодні свята

"Укрзалізниця" збільшила кількість додаткових поїздів до Великодня