capital.jkg-portal.com.ua

З 31 липня столична електричка змінить графік і маршрут через ремонтні роботи

  У зв’язку з виконанням робіт із заміни залізничного шляхопроводу на перегоні ст. Борщагівка – ст. Київ-Петрівка з 31 липня до 19 серпня 2015 року будуть внесені зміни в графіку курсування міської електрички.

  Про це повідомляє прес-служба КП "Київпастранс".

  "Міські електропоїзди курсуватимуть на ділянці "Дарниця – Київ-Петрівка – Дарниця" та "Дарниця – Київ-Пасажирський – Борщагівка – Київ-Пасажирський – Дарниця", - йдеться у повідомленні. Відповідно внесено зміни до розкладу руху.

  Як повідомляв 5.ua, "Укрзалізниця" додала низку літніх поїздів на південний і західний напрямки - до Одеси, Херсона, Львова, Ужгорода та Івано-Франківська. Також збільшено кількість рейсів низки цілорічних поїздів, які прямують до курортних міст. 

  Трохи раніше, щоб задовольнити попит пасажирів на сезон літніх відпусток, "Укрзалізниця" призначила курсування 14 додаткових поїздів, а також збільшила період курсування цілорічних поїздів. Додаткові поїзди прямують до південних курортів України - Одеси, Миколаєва, Бердянська, Херсона, Генічеська, а також на захід - до Львова та Ужгорода.

  Попередній матеріал
  За минулу добу в АТО загиблих немає – Мотузяник
  Наступний матеріал
  Унаслідок обвалу триповерхового будинку в Індії загинули щонайменше п'ятеро людей