Єдину схему розміщення МАФів у столиці мають найближчим часом розробити у КМДА

  Єдину схему розміщення тимчасових споруд у столиці мають найближчим часом розробити у КМДА. Для цього на плані міста мають визначити місця придатні для встановлення яток та кіосків.

  Визначені точки погоджуватимуть з Київенерго, Київводоканалом та іншими комунальними підприємствами. Адже, нині, кажуть, у деяких районах до 75 відсотків тимчасових споруд стоять на інженерних мережах. Також у мерії  пропонують кожному МАФу присвоїти паспорт тимчасової споруди, де фіксуватиметься його місцезнаходження та зовнішній вигляд. А ще чиновники обіцяють - інформація про можливі місцезнаходження мафів та вільні точки буде у вільному доступі.

  Анатолій Голубченко, заступник голови КМДА: "На пятисоткі ми будемо мати кожну інженерну мережу на 25 сантиметрів точністю і тоді ми вже точно визначимо - може тут стояти МАФ чи ні. А потім уже подавати заявку на вільне місце. В якому вигляді, як це буде, як на мене, краще - це конкурс. Але все ж таки те, що зараз в нас два роки будуть працювати по пайовій участі - де співпаде, на мій погляд треба залишити".

  Попередній матеріал
  Новий трамвай київського виробництва презентують киянам у травні [відео]
  Наступний матеріал
  Присяжнюк вручив ноутбуки дітям-інвалідам
  Теги:
  Loading...