Як Київ пережив перший лютневий снігопад

Сотня ДТП і заборона вантажівкам в'їжджати до столиці. 10-бальні затори і комунальний транспорт, який працює на годину довше.

Такі результати першого снігопаду у лютому в Києві. Чиновники звітують, що з негодою впоралися, однак у містян своя думка.

Снігоприбиральна техніка виїхала на столичні дороги із самого ранку. Утім, попри роботу комунальників, ситуація у місті складна. Майже всі шляхи Києва завмерли.

Через негоду на роботу спізнилося чимало містян. Голова транспортної комісії Київради Ігор Піковський з Одеської площі до Хрещатика діставався на годину довше, але у заторах звинувачує не комунальників, а водіїв, які досі не змінили на своїх автівках літню гуму.

Попри затори у 10 балів, більшість водіїв відмовитися від авто таки не змогли - робота зобов’язує.

Відмовитися від роботи не змогли й водії комунального транспорту. Попри ранкову негоду, вони працюють за графіком. Тим часом комунальники нарікають на припарковані уздовж доріг автомобілі. Кажуть, що через них прибирати сніг доведеться до вечора. У свою чергу пішоходи роботою комунальників невдоволені.

Щоби уникнути заторів на в’їздах до Києва інспектори ДАІ зупиняли вантажівки. Однак, скільки буде діяти заборона на в'їзд великогабаритного транспорту до столиці не відомо.

Водночас, в столичній мерії звітують про те, що ситуація зі снігопадом під контролем. Розгрібати снігові замети на вулиці Києва вивели 500 машин та близько 5 тис. комунальників. Також через негоду комунальний транспорт і столичне метро сьогодні працюватимуть на годину довше.

Синоптики втішають - до кінця тижня кількість опадів в столиці зменшиться.

Нонна Лактіонова, Діана Караульна, Орест Пона, Максим Петраков. "5 канал".

Попередній матеріал
"Інтергал-Буд" виграв суди щодо забудови на Десятинному провулку - УПЦ КП
Наступний матеріал
США нададуть Україні ще $1 млрд кредиту за умови проведення реформ - Керрі

Київ стоїть у 10-бальних заторах

У Києві через снігопади роботу громадського транспорту продовжили на годину

Через снігопад у Київ заборонений в'їзд вантажівок

В Одеській області через снігопади знову проблеми з транспортом