forum-vit.blogspot.com

Вперше за десятиріччя в Україні зафіксували зараження людей на лептоспіроз на пляжах - ДСНС

  В Україні вперше за останнє десятиліття зафіксовано зараження людей на лептоспіроз у місцях масового відпочинку на водних об'єктах столиці.

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС у місті Києві.

  Як зазначили у відомстві, особливо небезпечну інфекцію виявили у двох мешканців столиці після купання та відпочинку на пляжах "Передмостна Слобідка", що у Дніпровському районі, та "Вербний", що в Оболонському районі.

  У зв'язку з ризиком зараження лептоспірозом та за результатами санітарно-мікробіологічних проб води у столиці санепідслужбою закрито 6 пляжів: у Дніпровському районі - "Тельбін", "Райдуга", "Венеція", "Золотий" та в Оболонському районі - "Вербний" і "Пуща-Водиця".

  За інформацією прес-служби, загалом захворюваність на лептоспіроз у Києві за поточний рік зросла майже втричі. Епідеміологи пов'язують поширення інфекції із відсутністю необхідних дератизаційних заходів - боротьби з гризунами. Це сприяє збільшенню популяції дрібних ссавців, зокрема пацюків та мишей, які найчастіше є носіями і розповсюджують небезпечні для людини і тварин інфекції.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті міліція затримала київського підприємця за убивство під час відпустки
  Наступний матеріал
  Наказ повернутися на позиції "Донбасу" віддав командувач сектора "М" – боєць батальйону
  Теги:
  Loading...