потерпілий 5.ua

Восьмеро постраждалих у пожежі під Васильковом перебувають на лікуванні у Києві

Стан одного із постраждалих вкрай тяжкий.

Восьмеро постраждалих у пожежі під Васильковом нині на лікуванні у Києві. Четверо - у Республіканському опіковому центрі. Четверо найважчих (з опіками від 15 до 96 % шкіри) - в опіковому відділенні обласної клінічної лікарні.

До останніх медики нікого не пускають. Нині пацієнти отримують знеболювальну протишокову терапію. Ураження глибокі, один із постраждалих перебуває на апараті штучного дихання. Медики розробляють стратегію подальшого лікування.

Після стабілізації стану на постраждалих чекають операції з пересадки шкіри та тривалий процес реабілітації. Медики кажуть, що на перші два тижні лікування медикаментами забезпечені.

За словами Андрія Турчина, заступника головного лікаря Київської обласної клінічної лікарні, допомагати потерпілим взялися багато волонтерських рухів, а також керівництво медицини катастроф. "Вони забезпечують і донорів, і допомагають де в чому медикаментами", - зазначив Турчин.

Життю ще чотирьох постраждалих, які нині перебувають у Республіканському опіковому центрі, ніщо не загрожує, вони зазнали опіків від 3 до 7 % поверхні шкіри, повідомляють в обласному управлінні охорони здоров'я Київської області.

Дмитро Мороз, Олексій Страйков, 5 канал 

Попередній матеріал
Головний санлікар Києва: Пожежа на нафтобазі не збільшила забрудненість повітря
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: мирні жителі потрапили під обстріли бойовиків
Теги:
Loading...