5.ua

Володимирський ринок у столиці буде працювати далі - КМДА

  У Київській міській державній адміністрації (КМДА) не розглядають питання про закриття "Володимирського ринку" у столиці.

  Про це повідомив директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Максим Кузьменко, передає прес-служба КМДА.

  "Ринок працює в штатному режимі. Підприємці, які орендують місця, займаються своєю діяльністю. Кияни, які звикли купувати в цьому місці, теж без проблем роблять покупки. Я не знаю, хто і навіщо розповсюджує чутки про закриття ринку, але підкреслюю - для цього немає ні причини, ні необхідності", - сказав він.

  Кузьменко нагадав, що в серпні поточного року біля Володимирського ринку з'явився новий директор, перед яким влада міста поставили чіткі завдання. Це забезпечення реальних показників ефективності і поліпшення якості змісту платних торговельних місць.

  "Ринок отримав чимало проблем у спадок, адже минуле керівництво взагалі не вкладала в його розвиток. Але він повинен бути приведений в порядок, і це не питання для обговорення. Підприємці повинні отримати хороші умови для роботи, а кияни - якісний товар, придбаний на ринку. "Володимирський" функціонує як ринок, і це єдине його можливе призначення", - додав він.

  Нагадаємо, що раніше на Володимирському ринку була проведена перевірка прокуратури, внутрішній аудит і службове розслідування. За результатами всіх зазначених перевірок результати роботи підприємства були визнані незадовільними, а директора - Ларису Ярошевич, яка обіймала цю посаду з 2006 року - усунули. В серпні новим директором ринку призначили Юрія Мельника.

  Попередній матеріал
  У Мексиці, де шукають зниклих студентів, знайшли ще чотири масові поховання
  Наступний матеріал
  Російські правозахисники визнали Надію Савченко політичним в’язнем
  Loading...