КМДА 5.ua

Внутрішній аудит КМДА виявив фінансові порушення на суму 578 млн грн

  Внутрішній аудит КМДА протягом року з липня 2014 до червня 2015 року виявив порушень на суму 578 млн грн.

  Як повідомляє прес-служба КМДА, про це заявив директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Геннадій Пліс.

  "З липня 2014 року і до червня цього року Департамент внутрішнього фінансового контролю провів перевірки, результати яких передано до правоохоронних органів. Із загальної суми виявлених порушень та недоліків витрати становлять 382 млн грн", – зауважив Пліс.

  За його словами, всього протягом року правоохоронцям було направлено матеріали 90 перевірок, за 47 з яких порушені кримінальні провадження. При цьому він додав, якщо брати показники липня 2013 – червня 2014 років, то тоді правоохоронцям передали лише 19 справ. За попередньою інформацією Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту, за результатами п'яти кримінальних проваджень правоохоронці вже повідомили посадовцям про підозру у скоєнні правопорушень, за двома кримінальними провадженнями матеріали вже направлені до суду.

  Нагадаємо, 4 серпня у КМДА повідомили, що першу половину 2015 року комунальне підприємство “Київський метрополітен” закінчило зі збитками 153,8 млн гривень. Це майже удвічі менше, ніж за перше півріччя минулого року.

  Попередній матеріал
  На Буковині посадовця районної ради спіймали на хабарі
  Наступний матеріал
  У терористів наразі немає ні сил, ні засобів для повномасштабного наступу – речник сектора "Б"