Facebook / Арсен Аваков

Внаслідок пожежі кількість небезпечних речовин у повітрі Києва перевищує гранично допустимі концентрації - Кличко

  Через пожежу поблизу столиці вміст речовин, які утворюються в процесах горіння, в повітрі Києва перевищує гранично допустимі концентрації.

  Про це повідомив на своєму сайті міський голова Віталій Кличко. У Києві організовано і проводиться моніторинг атмосферного повітря у восьми контрольних точках міста. Дослідження повітря проводяться на період ліквідації пожежі.

  "З метою попередження погіршення ситуації в Києві я розпорядився вжити наступних заходів: не допускати спалювання відходів, тощо та приготування їжі на відкритому повітрі і в невстановлених місцях; обмежити рух вантажного транспорту на вулицях міста; здійснювати в столиці щоденний полив проїжджої частини та тротуарів вулиць, прибудинкових територій і зелених зон", - підкреслив Кличко.

  Також, очільник міста звернувся з проханням до людей, які мають хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів, серцево-судинні хвороби, хвороби легенів, шкіри та алергічні прояви, обмежити перебування на відкритому повітрі.

  "За результатами досліджень 9 червня 2015 року вміст ангідриду сірчистого в повітрі в контрольних точках перевищував гранично допустимі концентрації в 2,5-6,7 рази. Через погодні умови у приземному шарі атмосферного повітря накопичуються забруднюючі речовини", - йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  У Польщі тестують створені через російську загрозу сили швидкого реагування НАТО
  Наступний матеріал
  Внаслідок обстрілу бойовиками Авдіївки троє армійців зазнали поранень
  Loading...