Фото kiev.vgorode.ua

Власники "картки киянина" можуть ходити в музеї та театри зі знижкою 30% - КМДА

  Для власників "картки киянина" буде діяти знижка в муніципальних театрах і музеях столиці.

  Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Ганну Старостенко.

  "На виконання розпорядження КМДА на сьогодні до проекту "Картка киянина" долучилися всі 13 музеїв комунальної форми власності (з філіями) та 14 із 17-ти діючих муніципальних театрів", - зазначила вона.

  В рамках даного проекту в комунальних музеях і муніципальних театрах в Києві встановлені спеціальні ціни, а в інших визначені дні безкоштовного відвідування.

  Як повідомляється, під програму не підпадають Експериментальна майстерня "Театр маріонеток" та Київський академічний театр українського фольклору "Берегиня", які здебільшого займаються виїзними виставами для дітей та юнацтва. З 1 травня до проекту має приєднатися також Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва.

  "За нашими підрахунками в середньому знижка складатиме 30%. Хтось знижує ціну на квитки, хтось виділяє безкоштовні місця декілька разів на тиждень, а керівництво деяких театрів і музеїв пішло ще далі. Наприклад, у Музеї Івана Гончара вартість квитка знизили більш ніж утричі - з 30 до 9 грн, а щосереди для власників "картки киянина" вхід вільний", - зазначила Старостенко.

  Попередній матеріал
  Переговори щодо реструктуризації українського боргу мають завершитися до червня – МВФ
  Наступний матеріал
  Запаси газу в Україні збільшилися на 6%

  У зв’язку із пожежею в кінотеатрі "Жовтень" відкрили ще одне кримінальне провадження

  У Кремлі хочуть офіційно запровадити цензуру в російських театрах

  Київський театр Франка відзначив 95-літній ювілей

  Театр людей, які не чують, влаштував концерт для поранених бійців АТО