Відтепер кияни зможуть попередити скандальні забудови - КМДА

  Незабаром столичні жителі зможуть впливати на містобудівні рішення міської влади.

  Про це 19 листопада заявив заступник голови КМДА Павло Рябікін, повідомляється на сайті міської влади.

  За його словами, наразі Київська адміністрація ініціює збір пропозицій щодо нових форматів, механізмів та засобів комунікації, за допомогою яких громада зможе впливати на рішення влади.

  "Проект є відкритим для участі всіх зацікавлених сторін, насамперед, громади, яка небезпідставно почувається відстороненою від прийняття важливих рішень про майбутнє міста, а також для депутатів Київради, представників виконавчих органів влади та фахівців", – сказав Рябікін.

  Він пояснив, що з 19 листопада кожен охочий отримає можливість упродовж 2 тижнів надати КМДА пропозиції відносно того, як має відбуватися діалог між мешканцями Києва, владою та забудовниками.

  Зокрема, пропонується вирішити питання, яким може бути формат участі громадськості в обговоренні містобудівної ситуації у столиці, хто має брати участь у таких обговореннях, як і коли їх проводити; який правовий статус матимуть ухвалені рішення тощо.

  За словами Рябікіна, усі пропозиції будуть опрацьовані відповідними департаментами КМДА.  

  "Уже в грудні ми плануємо презентувати нове бачення засобів, за допомогою яких кияни зможуть набагато ефективніше впливати на прийняття рішень у сфері містобудування. Основою цього документу будуть ті пропозиції, які ми зберемо у громадян", - запевнив чиновник.

  Виходячи з того, чого хочуть люди, міська влада, за словами Рябікіна, запропонує певні зміни до законодавства.

  Нагадаємо, у Києві продовжились протести проти забудови біля метро "Осокорки", яку громадяни вважають незаконною та непотрібною.

  Попередній матеріал
  Лавров і далі хоче змушувати Київ до перемов із терористами
  Наступний матеріал
  Каху Бендукідзе поховають 22 листопада у Тбілісі