5 канал

Відбулося урочисте відкриття відновленого після підпалу кінотеатру "Жовтень"

18 жовтня в Києві відбулося урочисте відкриття відновленого після підпалу кінотеатру "Жовтень".

Будівля своїх кольорів не змінила, ззовні залишилася сірою. Водночас, оновили фойє, збільшили кількість глядацьких місць у кінозалах, також з'явився пандус для людей з обмеженими можливостями.

Відтепер у "Жовтні" показуватимуть і кіно у 3D-форматі. Створили й таблички з іменами меценатів, одну з них присвятили ув'язненому в Росії українському режисеру Олегу Сенцову. На перші сеанси "Жовтень" прийняв більш як 700 глядачів, усім охочим місць не вистачило. Від сьогодні кінотеатр запрацює на повну силу.

Торік восени двоє зловмисників влаштували в одному з кінозалів підпал просто під час сеансу. На оновлення "Жовтня" витратили майже 53 млн грн, 200 тис. грн зібрали благодійники.

"Він виглядає краще, його наповнюватиме кіно. І я дуже сподіваюсь, що українське, саме українське кіно тут буде домінувати. На всіх, на жаль, у першому сеансі місць не вистачить", - зазначила директор кінотеатру "Жовтень" Людмила Горделадзе

"Сьогодні ми розпочали кампанію по збору підписів під зверненням до Кличка та до Кириленка з проханням надати будівлі кінотеатру "Жовтень" статусу пам'ятки культури. Тобто у майбутньому тут буде дуже важко створити будь-що інше, окрім кінотеатру", - повідомив координатор громадської організації "Врятуй "Жовтень" Сергій Щелкунов.

Нагадаємо, 29 жовтня 2014 року в будівлі кінотеатру "Жовтень" сталася масштабна пожежа. Полум'я знищило покрівлю площею 300 кв м. За підозрою у підпалі міліція затримала двох осіб, ті зізналися - хотіли лише зірвати показ фільму, а не спалити кінотеатр.

Попередній матеріал
На Житомирщині відкрили меморіал пам'яті загиблому Герою Вадиму Антонову
Наступний матеріал
Сьогодні починаються найбільші за 10 років військові навчання НАТО
Теги:
Loading...