www.mirmetro.net

Від завтра столичне метро переходить на зимовий графік

  З 1 вересня у зв'язку зі зростанням пасажиропотоку на всіх лініях метрополітену Києва збільшать кількість потягів і, відповідно, зменшать інтервал руху.

  Про це повідомили у прес-службі КП "Київський метрополітен".

  Так, на Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 54 потяги на добу, на Куренівсько-Червоноармійській – 44 та 74 потяги – на Сирецько-Печерській лінії.

  Також на Святошинсько-Броварській лінії запроваджуються "засилочні" поїзди. Вранці у робочі дні 5 поїздів зі станції "Лісова" (8:09, 8:15, 8:21, 8:27, 8:34) відправлятимуться без пасажирів. Посадка пасажирів здійснюватиметься зі станції "Чернігівська". Ці заходи спрямовані на те, щоби розвантажити станції: "Чернігівська", "Дарниця" і "Лівобережна".

  Крім того, змінюється час відправлення першого поїзду зі станцій "Лісова" та "Чернігівська" у напрямку до центру міста. Зокрема, перший поїзд відправлятиметься зі станції "Лісова" о 5:34, "Чернігівська" о 05:36. На вхід пасажирів ці станції відкриватимуться раніше: "Лісова" – вестибюль №1 о 05:25, вестибюль №2 о 05:28, "Чернігівська" – вестибюль №1 о 05:31, вестибюль №2 о 05:28.

  Нагадаємо, у столичному метро скасували "останню поїздку". Так керівництво підземки відмовилося від напису "остання поїздка" на дисплеї турнікету під час використання безконтактної проїзної картки.

  Попередній матеріал
  В умовах війни Конституцію міняти не можна – Шухевич
  Наступний матеріал
  Тимошенко заявила, що "Батьківщина" не підтримає змін до Конституції
  Теги:
  Loading...