світло
5.ua

Від "Київенерго" вимагають попереджати про відключення енергії

  Електрику мешканцям області та столичним підприємствам вимикають нині хаотично, без жодного графіку, ще й наперед невідомо, скільки саме доведеться сидіти у темряві. У "Київобленерго" запевняють – зазвичай такі відімкнення аварійні, тож передбачити їх вони не в змозі.

  У столиці ж від відключення електрики містяни наразі не страждають. Біда зі світлом – тобто з його відсутністю – зачепила лише підприємства.

  Єдиним порятунком для сотні підприємців, які працюють у цій будівлі стали генератори. Вартість одного такого складає більше 12 тисяч гривень. Утім, на використання ось цих агрегатів підприємці витрачають значно більше, аніж заробляють.

  Підприємці бідкаються – через постійні відключення світла на півдоби зазнають неабияких збитків.

  У "Київенерго" на запит "5 каналу" відповіли листом. За розпорядженням компанії "Укренерго" економити світло вони можуть лише на промислових об'єктах. Утім, створити єдиний графік відключень вони нараз не у змозі.

  "Графіки аварійного відключення споживачів вводяться і відміняються за розпорядженням чергового диспетчера НЕК "Укренерго" в будь-яку хвилину доби. Вони можуть змінюватися від їхніх об’ємів споживання електроенергії та впливу на загальну роботу енергосистеми. Через це неможливо скласти чіткий графік обмеження постачання електроенергії для промислових споживачів столиці" – написали у "Київенерго".

  Тим часом, в області такий графік відключень існує, однак людей про це не повідомляють. В "Укренерго" пояснюють – через складну ситуацію в Україні та відсутність вугільних резервів – заощаджувати змушені за рахунок областей.

  Хрип НЕК "Укренерго" телефоном

  По суті є в кожній області складені на випадок аварійної ситуації графіки, які погоджені з місцевими органами, і які приводяться в дію по нашій команді. Ми таку команду даємо тоді, коли станції не в силі забезпечити потребу і треба скинути надлишок потреби з тим, щоби не виключити все.

  Попри клопіт, економити світло столиця та область не проти. Єдине, про що просять енергетиків – зробити постійний графік і не вимикати світло більш як на кілька годин.


  Попередній матеріал
  У Криму місцевий житель спалив заживо переселенця з Донбасу – ЗМІ
  Наступний матеріал
  В Севастополі почали перегляд питань власності земельних ділянок

  Грецькі енергетики на знак протесту відмікнули струм в Афінах

  У США чоловік захопив заручників через відімкнутий струм та телебачення

  У Слов’янську поновлюють струм та водопостачання

  Київенерго розгядає можливість подорожчання електрики у столиці